Čistiaci prostriedok Dynamic CLEANER DEGREASER 946ml

Značka: Dynamic
8,30 € / ks
doba dodania: 3-5 dní

Profesionálny čistiaci prostriedok. Odstraňuje škvrny od oleja, mastnoty, pera, atramentu, krvné škvrny, plesne, tuk, decht, sadze, oxidácie, suché latexové farby a čerstvé škvrny olejových farieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny čistiaci prostriedok Dynamic CLEANER DEGREASER.

Typy znečistení
:
Odstraňuje škvrny od oleja, mastnoty, pera, atramentu, pigmentu z atramentových tlačiarní, pastelky, stopy po podrážkach od topánok, zvyšky nálepiek, páskok a etikiet, štítky na nápojoch a potravinách, krvné škvrny, plesne, tuk, decht, sadze, oxidácie, suché latexové farby a čerstvé škvrny olejových farieb.


Typy povrchu:
Neobsahuje kremík, preto je výrobok bezpečný pri čistení laminátovej podlahy. DST technológie zaisťujú, že je neškodný pre hliník. Ideálne pre tvrdé povrchy, ako sú sklenené vlákno, hliník, betón, tehly, kov, chróm, PVC, sklo, laminátové dosky, podlahové dosky, steny, plast, keramické dlaždice, škárovacia hmota.


Ak budete výrobok používať na nalakovanom povrchu dreva, ihneď ho pretrite vlhkou handričkou alebo špongiou.

Použitie:
1 Otestujte účinok prípravku na povrch v nenápadnej oblasti.
2 Naneste prípravok.
3 Utrite vlhkou handričkou, hubkou alebo papierovým obrúskom.
4 Pri viacvrstvovej špine počkajte niekoľko minút po aplikácii prípravku a zoškrabte škrabkou alebo tvrdou kefou/kartáčom.

(DST je patentovaná, bezpečná, netoxická polymérová technológia, ktorá trojnásobne zvyšuje silu čistenia mastných a ropných znečistení v porovnaní s poprednými značkami.)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: