Storm Colorex - vonkajšia farba na kov a drevo

Značka: Colorex
196,88 € / ks 74,89 € / ks od 74,89 € / ks
doba dodania: 3-5 dní doba dodania: 3-5 dní Zvoľte variant
Veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Švédska farba na strechy, na drevené fasády a betónové prvky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Storm Colorex - vonkajšia farba na kov a drevo

Vysokokvalitná švédska farba na strechy, všetky druhy plechov a kovov, drevené fasády, výrobky z dreva ako okná, dvere a na betón, tónovateľná.

Farba Storm je určená pre vonkajšie použitie, pre nátery drevených fasád, kovu, striech a všetkých druhov vonkajších stolárskych výrobkov ako sú okná, dvere, obklady, atď . Tiež vhodná na renováciu starých náterov, alebo na náter pozinkovaného plechu a povrchov natieraných priemyselným spôsobom. Môže byť tiež použitá vo vnútri budov, na obklady a na akékoľvek plochy vystavené oteru. Vhodná aj na betónové podlahy, ktoré nie sú vystavené mechanickému zaťaženiu.

Farba Storm je vodouriediteľná akrýlová farba s polomatným stupňom lesku. Vďaka špeciálnemu zloženiu má termoplastické vlastnosti, nepraská a spolupracuje s podkladom. Odolná voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Má veľmi dobrú kryciu schopnosť, vynikajúcu priľnavosť k povrchu a vytvára trvalý povlak. Veľmi ľahko sa aplikuje, rýchlo schnúca. Ekologická a šetrná k životnému prostrediu.

Poskytuje vynikajúcu ochranu pred počasím a UV žiarením, účinne odoláva znečisteniu a vytvára bezúdržbový povrch. Obsahuje biocídne látky IPBC, OIT a diurón, ktoré chránia náter pred výskytom húb a rias.

  • Typ: 100% polyarkyl
  • Lesk: polomat
  • Realizácia: striekaním, valčekom alebo štetcom
  • Odtieň:  tónovateľná v systéme NCS a Colorex Mix
  • Rozpúšťadlo: Voda
  • Výdatnosť: 6-12 m2/liter
  • Balenie báza A: 2,82L; 9,4L

 

 

Kvalitný náter ktorý vydrží až 15 rokov na drevených fasádach, pri dodržní postupov určených výrobcom.

 Cena za jednotlivé odtiene sa môže líšiť, predovšetkým u tmavších, preto si prosím zistite cenu jednotlivých odtieňov vopred na info@skraslimdom.sk 

Vybraný odtieň zadajte do poznámky k objednávke. 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: