LED PÁSIK ELEVA 120 IP20 / TEPLÁ BIELA / 24VDC / BM / BERGMEN

Značka: BERGMEN
9,59 € / ks
doba dodania: 4-6 dní

Starostlivo vybrané LED diódy použité v sérii LED pásikov BERGMEN Eleva zaisťujú rovnakú farbu svetla a rovnomernú intenzitu po celej dĺžke pásika.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED PÁSIK ELEVA 120 IP20 / TEPLÁ BIELA / 24VDC / BM / BERGMEN

Profesionálna séria LED pásikov Eleva 120.
Používa sa vo všetkých interiérových architektonických osvetleniach. Pás s výkonom 9,6 W/m okrem iného umožňuje silné osvetlenie výklenkov, pracovných dosiek, podhľadov, výkladov, nábytku. Používa sa aj v reklamnom priemysle.
Univerzálny LED pásik Eleva 120 nájde uplatnenie najmä tam, kde sa svetlo používa nepretržite, napr. reštaurácie, hotely, kancelárie, recepcie, obchody.
 
Predajná jednotka - v metroch
Šírka pásky: 8 mm
Rezané časti: 2,5 cm

UHOL SVETLA : 120 °
FARBA SVETLA: TEPLÁ BIELA
VÝKON: 9,6 W/M
NAPÄTIE: 24 V DC
ŠÍRKA PÁSKY: 8 MM
TEPLOTA FARBY: 3000 K
PRACOVNÁ TEPLOTA: -20 ~ 50 °C
TEPLOTA SKLADOVANIA: -30 ~ 80 °C
TYP LED: 120 X 2835 SMD

IP: 20
LÚČ SVETLA: 816 LM 
MNOŽSTVO LED / M: 120 / M
ZÁRUKA (V MESIACOCH): 60 MESIACOV
TRIEDA ENERGETICKEJ ÚČINNOSTI: F

 
LED pásiky BERGMEN® sú svetelné zdroje s veľmi širokým rozsahom použitia. Dodávajú sa v mnohých farbách bieleho svetla a farieb: červená, zelená, modrá, žltá a vo verzii RGB s možnosťou zmeny farieb v rámci tejto palety. Ponuka LED pásikov BERGMEN® zahŕňa profesionálne aj ekonomické modely a široké možnosti použitia z nich robia univerzálny zdroj svetla pre mnohé aplikácie. Ak zháňate niečo špecifické, alebo niečo mimo našej ponuky v e-shope, kľudne nás kontaktujte a my Vám radi nájdeme riešenie a produkt z mimoriadne bohatej produktovej rady BERGMEN, pre akúkoľvek situáciu a inštaláciu. 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: