Lamely Infinity Collection - OLMO

Značka: LAMELIO
22,45 € / ks 18,71 € bez DPH
doba dodania: 4-6 dní

Lamely Infinity Collection ponúkajú jedinečný dizajn s možnosťou ich namaľovania podľa vašej predstavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lamely Infinity Collection - OLMO

Kolekciu Infinity tvoria lamely s nekonečným množstvom možností. Budú nezvyčajnou ponukou pre ľudí, ktorí oceňujú individualizmus a kreativitu v interiérovom dizajne. Najväčšou výhodou líšt z kolekcie Infinity je schopnosť dodať im individuálny charakter. Lamely rôznych tvarov a rozstupov lamiel sú dostupné v bielej farbe.

Lamely môžete nechať v tejto farbe alebo ich prelakovať inou farbou podľa vlastného výberu. Táto možnosť umožňuje každému vytvoriť si vlastnú personalizovanú nástennú dekoráciu, ktorá bude dokonale ladiť s charakterom a farbami celého interiéru.

Inštrukcie k maľovaniu nástenných panelov:

Príprava: Aby ste panely správne pripravili na maľovanie, utrite ich z nečistôt a prachu. Povrch panelov by mal byť čistý a odmastený. Na to môžete použiť vlhkú handričku z mikrovlákna.

Spôsob maľovania:

a) sprejom - Najlepší efekt maľovania panelov dosiahnete striekaním pomocou akrylovej farby. V tomto prípade získate dokonale hladký povrch lakovaných panelov. V závislosti od zvolenej farby stačí jedna alebo dve vrstvy farby. Panely si môžete nastriekať sami alebo v špecializovanej lakovni, a to pred aj po montáži na stenu.

b) štetcom - Panely si môžete sami jednoducho natrieť farbou na stenu pomocou štetca. Na maľovanie panelov odporúčame použiť dobre kryciu farbu na steny (napr. Murillo). Naneste prvú vrstvu farby štetcom. Počkajte, kým vyschne a naneste druhú vrstvu. Pamätajte, že pri natieraní panelov štetcom bude na povrchu viditeľná štruktúra štetín.

Kolekcia Amber je návrhom pre ľudí, ktorí oceňujú jedinečný dizajn. Lamely z tejto kolekcie sa vyznačujú originálnym tvarom, ktorý dodá vášmu interiéru moderný a štýlový akcent. Široké lamely s jemnou štruktúrou sú rozdelené tenkým vybraním, ktoré dodáva ľahkosť a eleganciu. Kolekcia Amber pozostáva zo 4 farieb: antracitová, béžová, šedá a biela. Vďaka tomu sa dá prispôsobiť rôznym štýlom interiéru. Farby kolekcie sa budú hodiť do moderného aj klasického interiéru.

Vlastnosti:

  • Jednoduché čistenie
  • Jednoduchá montáž
  • Priateľský k životnému prostrediu
  • Vyrobené z ľahkých materiálov
  • Zvukovo izolačné vlastnosti
  • Vodeodolnosť

Technické informácie:

  • Ľavý ukončovací pás: 4,2x270x1,2cm (ŠxDxV)
  • Lamel: 12,2x270x1,2cm (ŠxDxV)
  • Pravá koncová lišta: 2,6x270x1,2cm (ŠxDxV)
  • Materiál: polystyrén (PS)

Olmo

 Montáž: jednotlivé panely sa zasúvajú k sebe, a k stene sa pripevňujú pomocou montážneho lepidla.
  Pre estetický začiatok, alebo zakončenie steny je dostupné zakončenie "ľavé" a "pravé".  

Dizajn Lamelio

Vyberte si svoj obľúbený vzor z 24 modelov. V našej ponuke nájdete 7 kolekcií panelov, ktoré sa líšia tvarom a farbou. Sme si istí, že každý z vás nájde dokonalý vzor pre váš interiér

Lamelio Design

Systém Aqua Resistant

Vďaka pokročilej technológii Aqua Resist sú stenové panely 100% vodotesné. Úspešne ich využijete v kúpeľni, kúpeľoch a iných miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou

System Aqua Resist

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia panelov je čistá radosť. Stačí len narezať panely na správnu dĺžku a použiť lepidlo série Lamelio. Pripravili sme pre vás dve verzie lepidiel pre suché a mokré miestnosti

Easy Install

Ekologický

Panely Lamelio sú z 92 % vyrobené z granulátu, ktorý bol získaný v procese recyklácie polystyrénu. Krásny dizajn našich produktov ide ruka v ruke so starostlivosťou o životné prostredie. Veríme, že spoločne dokážeme pre našu planétu urobiť veľa

Eco-Friendly

Dodatočné parametre

Kategória: Olmo
Dĺžka: 270 cm
Farba: Biela
Materiál: polystyrén PS
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: