Akustický lamelový panel BASIC Light Oak

Akcia Výpredaj
149,30 € –47 %
Akustický lamelový panel BASIC Light Oak
149,30 € –47 % 78 € / ks 65 € bez DPH
doba dodania: 10-14 dní

DOPREDAJ: POSLEDNÉ 3 KUSY SKLADOM

Detailné informácie

Podrobný popis

BASIC Acoustic Panels je séria vysokokvalitných akustických panelov. Akustické panely dodávajú priestoru nový, jedinečný charakter, estetický vzhľad a vytvárajú útulnú atmosféru, pričom akustická pohltivosť panelov zabezpečuje akustickú pohodu interiéru.
Lamelový obklad Basic je vyrobený z kvalitnej dosky na báze dreva (MDF) pokrytej naturálnou drevenou dýhou a zvukovoizolačným podkladom z polyesteru. Sú určené do suchých miestností ako jedáleň, kuchyňa, chodba, kancelária, obchodné prevádzky a pod. 

V prípade vyšších miestností môžete vyplniť výšku pomocou soklovej, alebo stropnej lišty/rímsy. Naše akustické panely je možné umiestniť na steny aj stropy a ich súčasné použitie vo viacerých rovinách miestnosti umožňuje zaujímavý vizuálny efekt. Lamelové lišty na stenách sú najčastejšie usporiadané vertikálne, no zaujímavý efekt možno dosiahnuť aj horizontálnym usporiadaním panelov – rovnobežne s podlahou. Panely je tiež možné usporiadať „diagonálne“ pod uhlom napríklad 45 stupňov k podlahe. 

Tento akustický obklad sa montuje bodovým lepením alebo upevnením pomocou skrutiek. Jeden panel má rozmery 22 x 605 x 2440 mm, vyrobený z lamiel šírky 25 mm s rozostupom 15 mm. Šírka panelu, ktorá je 605 mm, zohľadňuje 5 mm „presahy“ (panel pokrýva 600 mm šírky steny). Panely je možné rezať a spracovávať počas montáže.

Špecifikácia:  
Rozmery panela: dĺžka 2440mm, šírka 605mm, výška 22mm
Rozmery lamiel: šírka 25mm, výška 12mm, rozostup 15mm
Váha: 13,5 kg/panel

Vlastnosti: 
• odhlučňujú priestory
• rýchla a jednoduchá montáž
• módny prvok do interiérov

  Montáž: pomocou montážneho lepidla, alebo pomocou skrutiek 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: