Lamelová doska Capri biele 80x16mm

Novinka
11,70 € / ks 9,75 € bez DPH
doba dodania: 8-12 dní

Lamelová doska Capri biele 80x16mm. Lamelové dosky sú produktom so širokým spektrom použitia - pre montáž na stenu, strop alebo ako priehľadná priečka oddeľujúca časť priestoru. Lišty vytvárajú celkovú úpravu pre daný povrch v interiéri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lamelová doska Capri biele 80x16mm

Výhody lamelových dosiek

Lamelové dosky sú skvelým spôsobom, ako zdôrazniť charakter každého interiéru. Vďaka vertikálnej forme opticky zväčšujú priestor. Navyše vďaka svojim zvukovoizolačným a tlmiacim vlastnostiam priaznivo ovplyvňujú akustiku miestnosti. Steny zakončené lamelami interiér opticky zahrejú, kontrastujú s inými materiálmi, ktoré boli použité na konečnú úpravu. Inštalácia lamiel si vyžaduje minimálne úsilie, ale efekt, ktorý dosiahneme po vykonanej práci, je úchvatný!

Wizualizacja Obraz z Lameli 1

V akých interiéroch by sa mali použiť lamely?

Tenké lamely sú výbornou voľbou do každého typu miestnosti. Dokonale sa hodia do moderných aranžmánov a porušujú závažnosť priemyselných alebo škandinávskych trendov. Drevo tiež dokonale ladí s klasickým dekorom a zároveň zdôrazňuje jeho jedinečný charakter.
Vďaka vysokej estetike sú lamely často vyberané ako povrchová úprava stien v miestnostiach, ako je obývacia izba alebo spálňa. Za zmienku však stojí, že štýlový vzhľad tu ide ruka v ruke s funkčnosťou. Vysoká kvalita našich výrobkov znamená, že ich môžete bez obáv použiť aj pri dokončovaní technických priestorov vo vašej domácnosti. Vďaka lamelám získa vaša kuchyňa či kúpeľňa nevšedný dizajn!

ŠPECIFIKÁCIA:

Vyrobené z kvalitnej dosky MDF Plus, zaručuje dlhodobé používanie výrobku,

ROZMERY DOSIEK:

  • Dĺžka: 275 + 5 cm zadarmo*
  • Šírka: 8 cm
  • Hĺbka: 1,6 cm

* Z dôvodu možnosti poškodenia hrán lamiel pri preprave sa lamely neformátujú. Preto ku každej lište pridávame 5 cm zadarmo. Okraje lamiel ostávajú na samorezanie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

  • Dostupné v 6 farbách (dekoratívne dyhy), ponúkané v širokej škále farieb, ktoré sa dokonale hodia k interiérom na rôzne účely a sú zdobené
  • v rôznych štýloch,
  • Akýkoľvek rozstup (odporúčaná vzdialenosť medzi lamelovými doskami je od 0 do 3 cm),
  • Zlepšenie vnútornej akustiky.


Pokyny na inštaláciu:

V mieste frézovania (zadná strana lamely) naneste lepidlo.
Lamely narežte na vhodnú dĺžku (ak vám záleží na odbornom skrátení lamiel, ponúkame službu rezania lamiel).
Označte vzdialenosť medzi lamelami a pripevnite lamely k stene.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: