Stenová lamela Slim XS - Capri biela 16x16mm

6,70 € / ks 5,58 € bez DPH
doba dodania: 8-12 dní

Lamely sú produktom so širokým spektrom použitia - na montáž na stenu, strop alebo ako priesvitná priečka oddeľujúca časť priestoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stenová lamela Capri biele Slim XS - 16x16mm

Lamely sú dnes veľmi obľúbeným spôsobom dekorácie interiérov u architektov a dizajnérov. Hodia sa do moderných priestorov, ale tiež do klasických, kde vzhľad dreva vytvára útulnejší pocit. Majú aj funkčné vlastnosti, kedy pozitívne  vplývajú na akustiku miestonosti vďaka svojím odhlučnovacím vlastnostiam. 

Lamely sú vyrobené z dosky MDF Plus s vodoodolným povrchom, vďaka týmto materiálom majú dlhodobú životnosť. 
Inštalácia lemiel je veľmi jednoduchá a nevyžaduje si špeciálne schopnosti. 

Wizualizacja Obraz z Lameli 1

Nové využitie lamiel?

Vďaka malým rozmerom je možné lišty použiť aj ako dekoračný prvok na rôzne druhy nábytku, či už ide o kuchyňu alebo izbu. Vďaka jednoduchej montáži a elegancii spracovania bude nábytok pokrytý lamelami vyzerať neobyčajne.

Wizualizacja Obraz z Lameli 1

Vďaka vysokej estetike sú lamely často vyberané ako povrchová úprava stien v miestnostiach, ako je obývacia izba alebo spálňa. Za zmienku však stojí, že štýlový vzhľad tu ide ruka v ruke s funkčnosťou. Vysoká kvalita našich výrobkov znamená, že ich môžete bez obáv použiť aj pri dokončovaní technických priestorov vo vašej domácnosti. Vďaka lamelám získa vaša kuchyňa či kúpeľňa nevšedný dizajn!

Špecifikácia:  

ROZMERY:

Dĺžka: 275cm + 5cm*
Šírka: 1,6 cm
Hĺbka: 1,6 cm

* Z dôvodu možnosti poškodenia hrán lamiel pri preprave sa lamely neformátujú. Preto ku každej lište pridávame 5 cm zadarmo. Okraje lamiel ostávajú na samorezanie.

  Montáž: pomocou montážneho lepidla, alebo pomocou skrutiek

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: