ROOF PAINT 60 Scala 3L - farba 2v1 na strechu a kov

Značka: SCALA
54,83 € / ks 54,83 € / ks 54,83 € / ks 54,83 € / ks 54,83 € / ks 54,83 € / ks 54,83 € / ks 55,95 € / ks od 54,83 € / ks 45,69 € bez DPH 45,69 € bez DPH 45,69 € bez DPH 45,69 € bez DPH 45,69 € bez DPH 45,69 € bez DPH 45,69 € bez DPH 46,63 € bez DPH od 45,69 € bez DPH
Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní doba dodania: 3-5 dní Zvoľte variant
Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Švédska farba na strechy a kovy, termoplastická farba ktorá nepuká. Testovaná v drsnom škandinávskom podnebí.

Detailné informácie

Podrobný popis

ROOF PAINT 60 Scala 3L - farba 2v1 na strechu a kov

Farba na strechu ROOF PAINT 60 je kvalitným a odolným náterom 2v1 na strechy od švédskeho producenta prvotriedných farieb SCALA.
Je to vodouriediteľná polyakrýlová farba s polomatným stupňom lesku. Mimoriadne odolná voči poveternostným vplyvom. Vďaka špeciálnemu zloženiu má termoplastické vlastnosti, nepuká a spolupracuje s podkladom. Termoplastické vlastnosti farby zabezpečujú, že v zime farba tuhne a tým je odolnejšia voči poškodeniu snehom a ľadom, naopak pri vyšších teplotách sa stáva elastickejšou, čím dokáže kopírovať napínanie sa (vlnenie) plechu. Farba na strechu ROOF PAINT 60 je UV odolná. Obsahuje biocídne látky, ktoré chránia farbu pred množením húb.

Slúži na náter oceľovej a pozinkovanej oceľovej strechy, vertikálnych prvkov plechov, kovov a hliníka a pre všetky prvky vyrobené z betónu, dreva (napr. okná) a plastu (napr. ríny). Je možné ju použiť tiež na značenie ciest a natieranie základov budov. 
Charakterizuje ju veľmi dobrá sila krytia, nádherná adhézia k základu a tvorí trvalé povlaky. Ľahko sa aplikuje, rýchlo schnúca. Náter má výbornú farbostálosť, ľahko sa udržuje a čistí. Ekologická a šetrná k životnému prostrediu. Výborná na natieranie starých povlakov. Vhodná aj na hrdzavé povrchy, ktoré sú správne pripravené pre maľovanie. Skorodovaný povrch je potrebné očistiť, odstrániť voľné častice hrdze a zabezpečiť základnou farbou. 
 
Novinka: dostupná už aj bielom odtieni (9L balenie), ktorú je možné tiež tónovať podľa požiadaviek - odtiene zo vzorkovníka RAL a NCS.
 
  Termoplastická - nepuká
 
  Rýchloschnúca
 
 Odolná voči UV žiareniu
 
  Ekologická farba 
 
  Ochrana pred riasamy a hubami
 
  Bez zápachu a výparov

 Základná a vrchná farba v jednom

 
  • Spotreba: 10-12 m2/liter v závislosti od podkladu  
  • Riedenie: farba sa neriedi, iba v prípade použitia pištole max. do 10% objemu
  • Odporúčané nanášanie: v 2 vrstvách
  • Typ: polyakrylová živica
  • Lesk: polomat
  • Riedenie: vodou
  • Nanášanie: štetcom, valčekom alebo striekaním
     

Technický list

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: