Dreams Decor TGA benátska hlinka GWDE32

Značka: TGA System
23,50 € / ks 59,98 € / ks 23,50 € / ks 59,98 € / ks 19,95 € / ks 50,80 € / ks od 19,95 € / ks 19,58 € bez DPH 49,98 € bez DPH 19,58 € bez DPH 49,98 € bez DPH 16,63 € bez DPH 42,33 € bez DPH od 16,63 € bez DPH
Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Zvoľte variant
Veľkosť balenia
Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Benátska hlinka DREAMS DECOR TGA vytvára na stenách efekt starej antickej omietky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dreams Decor TGA benátska hlinka GWDE32
 

DREAMS DECOR TGA je benátska hlinka určená pre zdobenie stien a stropov vo všetkých typoch objektov. Pomocou DREAMS DECOR TGA môžete získať efekty imitujúce "opotrebovanú" omietku. Tento produkt je odpoveďou na dopyt po sofistikovanej dekorácii interiéru a modernizovaní súkromných príbytkov, ako aj verejných priestorov: vchody, schodiská, obytné priestory, atď . DREAMS DECOR TGA je vysoko kvalitný dekoratívny produkt. Náter je odolný voči nečistotám a ľahko sa udržuje. DREAMS DECOR TGA je produkt ekologický, vodouriediteľný, dostupný vo viacerých odtieňoch.
V ponuke vystupuje ako báza A (klasická), báza GOLD, báza SILVER a báza COOPER - čo sú základy so zlatou, striebornou alebo medenou prímesou. Hotový povrch môžeme ešte zabezpečiť ochranným lakom VERNISH DECOR TGA, ktorý dekoráciu ochráni pred vlhkosťou, je umývateľný a odolnejší voči zašpineniu.
 
UPOZORNENIE!: Neimpregnujte dekoráciu DREAMS DECOR TGA – BAZA GOLD, BAZA SILVER, BAZA COPPER lakom VERNISH DECOR, aby sa tým nestratil efekt lesknúceho sa zlata, striebra alebo medi.
 
Na zodpovedajúci podklad t.j. čistý, suchý, nemastný, nanášame bežný penetračný náter a následne po zaschnutí, podkladovú farbu HYDROKWARC TGA. Už keď vyschla aj podkladová farba, nanášame krížovými pohybmi  DREAMS DECOR TGA štetcom VELPEN tak, aby sme úplne neroztlačili kúsky "želé", ktoré sa nachádzajú v produkte. Asi po 15 minútach, keď už produkt trochu prischol, začíname s rozotieraním/roztláčaním kúskov "želé" za pomoci plastovej Duo špachtle TGA po ploche. Po rozotrení necháme vyschnúť. Po úplnom vyschnutí (24 hod.) môžeme povrch zabezpečiť lakom VERNISH DECOR TGA (prosíme pozor na bázy: BAZA GOLD, BAZA SILVER, BAZA COPPER, tie sa neimpregnujú, aby sa tým nestratil efekt lesknúceho sa zlata, striebra a medi).

Spotreba: 5 - 7 m2/L
Odporúčaný podklad: Hydrokwarc TGA
Lesk: Mat
Balenia: 1L, 3L
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: