Dekoratívna stenová lamela Premium - Čierna vysoký lesk

Akcia
10,50 € / ks 8,75 € bez DPH
doba dodania: 10-14 dní

Lamely sú produktom so širokým spektrom použitia - na montáž na stenu, strop alebo ako priesvitná priečka oddeľujúca časť priestoru. Lamely vytvárajú finálnu povrchovú úpravu na stenách v interiéri. Dekoratívna povrchová úprava, ktorú je možné použiť doma, v byte, kancelárii alebo v obchodných priestoroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívna stenová lamela Premium - Čierna vysoký lesk

Lamely sú dnes veľmi obľúbeným spôsobom dekorácie interiérov u architektov a dizajnérov. Hodia sa do moderných priestorov, ale tiež do klasických, kde vzhľad dreva vytvára útulnejší pocit. Majú aj funkčné vlastnosti, kedy pozitívne  vplývajú na akustiku miestonosti vďaka svojím odhlučnovacím vlastnostiam. 

Lamely sú vyrobené z dosky MDF Plus s vodoodolným povrchom, vďaka týmto materiálom majú dlhodobú životnosť. 
Inštalácia lemiel je veľmi jednoduchá a nevyžaduje si špeciálne schopnosti. Spolu so stenovými lamelamy je dodávaná montážna lišta, ktorá sa na stenu buď lepí, alebo primontuje pomocou vŕtania, následne sa na montážnu lištu lamela nalepí. Bežný (voliteľný) rozostup medzi lamelamy je 2,9cm, a pri dĺžke steny 100cm budete potrebovať asi 17 lamiel. 

K lamelám je možné dokúpiť dekoratívnu lištu z tohto istého materiálu, ktorá sa lepí medzi jednotlivé lamely, čím zakryjete chyby a nerovnosti steny, vytvoríte kontrast k lamelám a uľahčíte montáž samotných lamiel. Táto lišta je hladká a montáž je tiež jednoduchá, pomocou lepidla. 


Špecifikácia:  

Rozmery lamely: dĺžka 275cm, šírka 2,9cm, výška 4cm - lamela má dĺžku +5cm naviac grátis, pre prípad poškodenia konca pri preprave

Rozmery montážnej lišty: dĺžka 260cm, šírka 1,4cm, výška 1cm

Vlastnosti: 

• odhlučňujú priestory

• rýchla a jednoduchá montáž

• vodoodolné

• vystupujú v 19 odtieňoch
 

  Montáž: pomocou montážneho lepidla, alebo pomocou skrutiek

 V uvedenej cene ja zahrnutá: 1 dekoratívna stenová lamela, 1 montážna lišta, 1 dištančná lišta slúžiaca na vymeranie rozostupov medzi lamelami

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: