DIAMANTE DECOR TGA - dekoratívna farba DMF 514D VQ04

Značka: TGA System
55,46 € / ks
doba dodania: 3-5 dní

Dekoratívna farba so sklenenými kryštálikmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

DIAMANTE DECOR TGA - dekoratívna farba DMF 514D VQ04

Cena je za balík produktov potrebných na plochu 4-6 m2 a obsahuje: podkladová zafarbená farba Vieroquartz 1kg, Diamante Decor komponent A 1kg, Diamante Decor komponent B 0,04kg. (V prípade potreby väčších množstiev, vám podkladovú aj vrchnú farbu dodáme presne podľa požadovanej plochy. Informujte sa prosím.)

DIAMANTE DECOR TGA  je elegantnou a rafinovanou dekoratívnou farbou do interiérov, ktorá sa vyznačuje neobvyklým leskom pochádzajúcim zo vzácnych a jasných sklenených kryštálikov s prídavkom mikro-nepriehľadných pigmentov, ktoré vytvárajú efekt prirodzeného tmavého svetla.

Môže byť tiež použitá v súkromných príbytkoch, ako aj v moderných apartmánoch, verejných objektoch a v objektoch komerčných.
DIAMANTE DECOR TGA zvýrazňuje charakter a veľkosť priestoru.

APLIKÁCIA
Na správne pripravený podklad, t.j. čistý, suchý, nanášame podkladovú farbu VIEROQUARTZ zafarbenú v požadovanom odtieni. Po vyschnutí podkladu rozotierame DIAMANTE DECOR TGA pomocou štetca VELPEN TGA po celom povrchu, používaním nerovnomerných a križujúcich sa pohybov. Približne po 6 hodinách, kedy farba vyschne, opakujeme nanášanie (tak isto ako prvú vrstvu), až kým nezískame požadovaný efekt a celkové pokrytie. Odporúčame, aby ste po niekoľkých minútach prešli celý povrch jemne štetcom, vo viacerých smeroch. Požadovaný efekt DIAMANTE vzniká po vyschnutí, cca za 4-5 hodiny od nanesenia. K zvýrazneniu efektu kryštálikov v DIAMANTE, je dôležité použitie zodpovedajúceho osvetlenia stien.

Upozornenie: Keď je produkt zafarbený a zmiešaný s kryštálikmi, odporúča sa použiť do 7 dní.

Typ: akrýlová dekoratívna farba
Lesk: metalicko-perleťový
Náradie: maliarský valček, štetec VELPEN TGA
Výdatnosť: 5-6 m/ (2 vrstvy)
Cena je za sadu

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: