Akustický panel BASIC Walnut

Akcia
149,30 € –15 %
Akustický panel BASIC Walnut
149,30 € –15 % 125,90 € / ks
doba dodania: 10-14 dní

Štýlové lamely s krásnym dekorom dreva osadené na zvukotesnom podklade.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akustický panel BASIC Walnut

BASIC Acoustic Panels je séria vysokokvalitných akustických panelov. Akustické panely dodávajú priestoru nový, jedinečný charakter, estetický vzhľad a vytvárajú útulnú atmosféru, pričom akustická pohltivosť panelov zabezpečuje akustickú pohodu interiéru.
Lamelový obklad Basic je vyrobený z kvalitnej dosky na báze dreva (MDF) pokrytej naturálnou drevenou dýhou a zvukovoizolačným podkladom z polyesteru. Sú určené do suchých miestností ako jedáleň, kuchyňa, chodba, kancelária, obchodné prevádzky a pod. 

V prípade vyšších miestností môžete vyplniť výšku pomocou soklovej, alebo stropnej lišty/rímsy. Naše akustické panely je možné umiestniť na steny aj stropy a ich súčasné použitie vo viacerých rovinách miestnosti umožňuje zaujímavý vizuálny efekt. Lamelové lišty na stenách sú najčastejšie usporiadané vertikálne, no zaujímavý efekt možno dosiahnuť aj horizontálnym usporiadaním panelov – rovnobežne s podlahou. Panely je tiež možné usporiadať „diagonálne“ pod uhlom napríklad 45 stupňov k podlahe. 

Tento akustický obklad sa montuje bodovým lepením alebo upevnením pomocou skrutiek. Jeden panel má rozmery 22 x 605 x 2440 mm, vyrobený z lamiel šírky 25 mm s rozostupom 15 mm. Šírka panelu, ktorá je 605 mm, zohľadňuje 5 mm „presahy“ (panel pokrýva 600 mm šírky steny). Panely je možné rezať a spracovávať počas montáže.

Špecifikácia:  
Rozmery panela: dĺžka 2440mm, šírka 605mm, výška 22mm
Rozmery lamiel: šírka 25mm, výška 12mm, rozostup 15mm
Váha: 13,5 kg/panel

Vlastnosti: 
• odhlučňujú priestory
• rýchla a jednoduchá montáž
• módny prvok do interiérov

  Montáž: pomocou montážneho lepidla, alebo pomocou skrutiek

 

  

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: